Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Studuj v Litvínově
Nacházíte se: VŠCHT Prahastuduj-v-litvinove.vscht.cz → Univerzitní centrum spolupracuje s Unipetrolem i s UniCRE
iduzel: 27560
idvazba: 35055
šablona: stranka
čas: 18.11.2017 12:59:27
verze: 3887
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Univerzitní centrum spolupracuje s Unipetrolem i s UniCRE

a) Unipetrol Univerzitní centrum a jeho studenty finančně podporuje. Každoročně vyhlašuje Cenu Unipetrolu, která je udělována za dobrý prospěch. Dále poskytuje jednorázové sociální stipendium, pokud je potřeba. Bakalářské a diplomové práce zpracované na téma užitečné pro Unipetrol jsou finančně ohodnoceny.

b) Studenti Univerzitního centra mohou od roku 2015 v Unipetrol výzkumně vzdělávacím centru, známém také pod zkratkou UniCRE, vykonávat pomocnou vědeckou činnost. Tzv. pomvědi  pomáhají zdejším výzkumníkům při práci na konkrétních projektech, získávají praxi, cenné kontakty a v neposlední řadě také finanční odměnu. 

c) Absolventi Univerzitního centra nacházejí uplatnění jak v UniCRE či Unipetrolu, tak v dalších společnostech v okolí. UniCRE zaměstnává několik absolventů Univerzitního centra, resp. dřívějšího velebudického pracoviště VŠCHT Praha.  Unipetrol otevřel program Absolvent. Do tohoto programu přijímá absolventy vysokých škol chemického směru. Program je dvouletý. Absolventi během něj projdou „kolečkem“, během nějž se zapojí do činností vykonávaných na různých pracovištích Unipetrolu. Dále se jsou pro ně připraveny jazykové kurzy a kurzy manažerských dovedností. V roce 2015 byli do tohoto programu přijati dva pracovníci, oba z Univerzitního centra

Aktualizováno: 29.6.2016 10:24, Autor: Lenka Matějová

A
B
C
1
2
V Záluží 1, Litvínov 1, 436 01 Litvínov
zobrazit plnou verzi